Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.12.2018 - pondělí

9. 12. 2018

Vivat pondělí...no nevím jestli všichni budete vítat zítřek jako já, nicméně po tak krásném, druhém adventním, víkendu, který jsem prožila, jsem pozitivně naladěná a zharmonizovaná, odhodlaná zítřek zvládnout levou zadní.

A co vy?

Podívejme se, co na to energie dne...

Pondělí nám ukazuje, že naše fyzické, intelektuální a duchovní Já, je jakoby zablokované, anebo si jen my sami  ani neuvědomujeme své momentální mentální schopnosti a svůj tvůrčí potenciál v plném rozsahu.

Co nám brání?

Může jít, ovšem negativně, jen o vnitřní neklid či disharmonii, anebo jen zmatek v našich duších...a je třeba se toho zbavit.

Pozitivně ale můžeme navozovat či přijímat poznatky i z Vyšších sfér, z vyšších zdrojů vědění, a dotýkat se nás může jakýsi božský vliv...

To možná v našem okolí vzbudí dojem, že jsme nejspíš podivíni či nějak nepřístupní realitě, ale s tím se musíme jen vyrovnat.

Budeme v sobě též pociťovat ochranitelské sklony, budeme připraveni hájit nejenom sebe, ale hlavně ty druhé, slabší, a pomáhat budeme chtít všude, kde to pocítíme jako nutnost...

Nebude nám ani vyhovovat, když někdo nebude stejně zanícený do všeho jako my,nechceme totiž vedle sebe, zítra, vidět polovičatost.

Pozor ať poznáme svou vlastní hranici, kdy už naše ego přehání, kdy jsme příliš egocentričtí či arogantní, anebo nedej bože agresívní...zachovejme si po celý den rozvážnost, stabilitu a míru svého jednání.

Buďme spolehliví a disciplinovaní, inspirujme ostatní svými činy...

Principem zítřejšího dne je sebekontrola  a střídmost.

Nechytejme se extrémů, nepodléhejme nervozitě a neklidu, a pokud nás čeká nějaké omezení, pak ho respektujme.

 

Den bude v pohybu, nebudeme se nudit, nic ale nemusí být tak, jak budeme předpokládat, něco se objevit může, ale naše trpělivost to zvládne, hlavně žádný strach a obavy předem.

Spíše je třeba se všemu přizpůsobit a zůstat klidní...

 

Krásné pondělí vám přeje HEILLY