Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.12.2018 - čtvrtek

12. 12. 2018

Jaký bude ten další den?

Trochu melancholicky laděný možná zasněný a třeba i se skrytým tajemstvím...

Můžeme být od rána zcela pohlceni našimi myšlenkami, zcela se soustředit na nějaký cíl, a to nejspíš s vidinou brzkého završení našeho snažení, budeme více praktičtí či pragmatičtí, vše by nám mělo dávat nějaký smysl.

Možná tak trochu, ale jen na chvíli, unikneme z reality,zasníme se, zavzpomínáme a proč ne?

Někomu se zítra ale nebude dostávat tolik přízně či lásky, kolik by očekával, jinému zase může vadit nedostatek pochopení svého okolí, není třeba se tím příliš zabývat, vše časem zase vyšumí, berte to tedy s nadhledem, a dívejte se na svět optimisticky.

Pokud zaznamenáte nějaké rodinné spory, raději se nepřidávejte, vyčkejte a nechte všemu dostatek času, vše se zase vysvětlí, nejspíš to stejně bude pramenit jen ze zvýšené citlivosti někoho...

 

Celková vibrace dne je melancholická, můžeme podléhat splínu či jen naše nálada se může měnit jako počasí, vždyť ani venku není zrovna hej...

Zkuste to nějak přežít a hledat rozptýlení u pozitivnějších jedinců, určitě to bude lepší varianta pro vás, než se utápět v nepochopení či nějakém smutku.

 

Kdo zítřek pojme "úklidově", a bude se snažit  své úkoly doma, či v práci, dotáhnout do zdárného konce, čeká ho odměna v podobě klidu na duši.

 

Během dne také sledujme, zda k nám intuitivně nepřicházejí nějaké informace, které bychom mohli v tom splínovém opojení přehlédnout...

 

Andělská karta dne ukazuje na den spojený s dáváním a přijímáním, bude potřeba se ponořit do sebe a naslouchat svému vnitřnímu vedení, možná bude potřeba moudře rozhodnout.

Archanděl Raziel je spojen s touto kartou dne a zjevuje se v barvách duhy, třeba ho někde uvidíte svým třetím okem...

 

Za sebe přeji pohodu a klid, vaše Heilly