Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.1.2019 - pondělí

13. 1. 2019

14. 1. 2019 – pondělí

Začíná nám nový pracovní den, jaký bude?

Zrána pocítíme trochu netrpělivosti či malý ranní chaos, ale to není nic zase až tak nového, to všichni už po víkendu důvěrně známe, nechce se vstávat, nechce se spěchat, ale člověk musí!

Tento stav nebude zase tak dlouho trvat, protože hned se na nás pohrnou pracovní záležitosti, vyřizování, zařizování a budeme, jak se říká, rychle v jednom kole.

Ranní energie přejí našemu prosazení se, ale množství jedniček v datu ukazuje na naše sebepodceňování, se kterým tak trochu mohou někteří bojovat.

Postavte se všemu čelem...

Nebuďme ani vztahovační, ani sebestřední, ale ani neodmítejme dobré rady od těch druhých, nikdy nevíme, zda se nám nemohou, během dne, v něčem hodit.

Někteří z nás se zítra moc pružně nebudou umět přizpůsobit situacím, a možná že je spoustu věcí překvapí s jakou rychlostí se k nim dostanou...

Pondělí nám v mnohém ukáže i naše hranice, pozor tedy na citlivost, jak svou vlastní, tak těch druhých, abychom se někoho nedotkli anebo nebyli zbytečně netaktní.

Zítřejší ráno je dynamické a možná až trochu rychlé, nebo jen roztržité či neklidné...

Mysleme na to, že pokud nás přemůže stres, moc toho nezvládneme dotáhnout do konce, a tudíž se nám nepodaří dokončit to, co bychom potřebovali.

Raději sázejme na svou solidnost, stabilitu či rozvážnost anebo i schopnost logického uvažování, bystrost či soběstačnost, to může být ku prospěchu všem.

Odpoledne se zklidní, ale můžeme být zahloubáni tak trochu víc do sebe, přemítat o tom, co se nás podařilo a co ne, nebo jen meditativně naladěni, vždy je co zlepšovat, a proto si to vše, večer, už jen ujasníme.

Pondělí nám možná neumožní zabývat se už minulým, nevracet se k ničemu, ale to není cílem dne, proto ať ten začátek týdne máte plně ve své režii, a ať se vám vše podaří zvládnout na co sáhnete...

 

 Vaše HEILLY