Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.11.2018 - středa

20. 11. 2018

21.11.2018 nás vede k opětovnému sebeprosazení, vede nás  blíž k našim plánům či cílům, jen jakoby nám něco unikalo mezi prsty, jako bychom si vše nedokázali dát do hlubších souvislostí.

Naše jednání může být pod vlivem netrpělivosti anebo nedočkavosti očekávaných výsledků...

Pozor tedy při prosazování toho svého na samolibost, či na skrytou agresivitu, se kterou se do něčeho budete pouštět.

Naše intuice tento den bude silná, obracejte se proto častěji do svého nitra, najdete v něm spoustu odpovědí, možná i další inspirace, se kterou se zase o kousek posunete ke svým plánům či představám.

Celková vibrace energií dne je ve znamení 16, a to je v tarotových kartách Věž, karta, která se nese ve znamení nečekaných či prudkých změn a situací, karta, která narušuje naši rovnováhu v životě, věstí nějaké hádky či tvrdé srážky, možná i nehody, které nejsou náhody...

Zítra nejspíš dojde k jakýmsi našim dalším zkouškám osudu, co vydržíme, a jak to uneseme, nenechejte se zlomit, nenechejte se vtáhnout do zbytečných sporů, stůjte si za svými cíli, ale nebude příliš tvrdí.

Změny jsou vítány vždy, když nesou něco dalšího, pozitivního, jakoby před námi otevírali novou životní kapitolu, i když tak trochu s kroky do neznáma či s nějakým nebezpečím.

Věnujte sobě i jiným zítra svůj čas, nevěnujte se už ale minulosti, jděte dopředu i když opatrně...

A co nám vzkazují naši andělé strážní?

Andělé připomínají naši Božskou podstatu, nemáme se nechat příliš omezovat či shazovat těmi druhými, ale máme zůstat, navzdory vyhroceným situacím, zcela vyrovnaní, v klidu a věřit sami sobě...

Vaše HEILLY