Jdi na obsah Jdi na menu
 


23.11.2018 - pátek

22. 11. 2018

23.11.2018 - na prvním místě citlivost, hlas našeho srdce, porozumění a na tom druhém naše myšlení, náš rozum, jak vše hned po ránu propojit?

Jak zabránit rozporům a rozkolísanosti naší duše?

Jak zabránit případným konfliktům?

Zrána budeme mít prostě pocit, že nám něco schází, že nejsme dostatečně pochopeni či nám něco, nebo někdo, brání se projevit...

Možná, že si budeme více všechno komplikovat my sami, nebuďme tedy odtažití, sobečtí či necitliví, k druhým, vrátilo by se nám to i s úroky.

 

Numerologická mřížka na zítřek ukazuje sváry a neshody v mezilidské sféře, ale to nás přece jen učí vnímat, naslouchat a nekritizovat, spíše pochopit pohnutky druhých a nebrat sebe zase tak vážně, nevsugerovávat si vykonstruované problémy, které možná ani nejsou a máme je jen ve svých představách či ve své hlavě.

 

V době úplňku v Blížencích, který zítra po ránu nastupuje, se můžeme cítit tak trochu rozpolcení, přecitlivělí, nemusíme mít ve všem hned jasno, myšlenky nám mohou různě poletovat hlavou, můžeme být mluvkové pro jiné, pošetilci...co já vím?

 

Důležité ale zítra bude hlavně to, jak se ke všemu postavíme, možná že se k nám dostanou nějaké informace, se kterými jsme nepočítali, možná, že budeme tak trochu ze všeho toho zjištění zklamaní, ale je třeba vidět ve všem spravedlnost, že to tak má být, možná buďme i trochu zdrženliví ve svých výrocích, více přemýšlejme o každém svém slovu, abychom nikoho neranili...a den si udělejme hezčí i navzdory nepřízni počasí a škarohlídům kolem.

 

Andělská rada na zítra říká, že se máme rozhodovat pro nejvyšší dobro, máme zvážit všechny možnosti a své starosti, které tíží naši mysl, máme pustit z hlavy, srdce nám pak přinese do života radost a dobro, andělé strážní budou stát při nás a radovat se s námi...

Vaše Heilly