Jdi na obsah Jdi na menu
 


26.11.2018 - pondělí

25. 11. 2018

Tento den je v energiích, které přejí novému začátku pracovního týdne, nicméně budeme muset více přemýšlet, více pracovat, a to s plným nasazením od samého rána.

Hlídejme si ať neděláme příliš moc chyb a ať nejsme lehkovážní...

Možná se nebudeme úplně dobře cítit, ale někteří vedle nás na tom budou možná hůř, možná že budou oproti nám jen citlivější, možná že něco nehezkého o víkendu prožili, o čem s námi budou chtít mluvit, a tak se je snažme upřímně vyslechnout, nikdy nevíte, kdy to budete potřebovat také.

Tak trochu ale bude zablokován tok energie, která nás vede k úspěchu, bude to pro nás vše trochu těžší, možná nenalezneme, během dne, tolik potřebnou rovnováhu pro sebe, nestýskejme si, nebo jen pocítíme nějakou nespravedlnost z okolí, nepoddávejme se jí.

Snažme se jen obrnit  svatou trpělivostí a dívejme se na svět více optimisticky, třeba to bude mít vliv i na ty vedle nás, a svět bude zase o kousek lepší či zářivější.

Pokud pocítíme touhu něco změnit, udělejte to, bude to jen ku prospěchu dne...

Zítřek také vede k novým zkušenostem nebo jen k otevření takové cesty pro nás, využijme toho naplno, už brzy to můžeme moci nějak uplatnit.

 

Tarotovou kartou pondělí je Viselec, mluví o pokoře a o obětování se pro druhé, přináší nám zkoušky, ve kterým máme uspět, ale nese to i drobné překážky, které máme zdárně překonat anebo se jen nebát, u sebe, něco změnit.

 

A co nám pro zítřek vzkazují naši andělští strážci?

Život je plný překvapení a na vás je, abyste je využili pro sebe co nejlépe, tím se vymaníte ze svých zažitých stereotypů a objevíte nové kouzlo života...

Naslouchejte tedy znamením a signálům, které k vám budou přicházet a poznáte, kam jít a co máte dělat...

Hezký den vám přeji  i za sebe, vaše HEILLY