Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.11.2018 - pátek

29. 11. 2018

Dnešní datum navazuje na to včerejší, předešlé...

Včera jsem tady varovala, že vztahová karma ukáže, jak na tom vlastně se vztahy jsme, zda žijeme ve vztahu vyrovnaném, nebo závislém, ale v každém případě nás připravil na změny či jen postavil na tu pomyslnou křižovatku...co teď?

 

Dnešní datum už ukáže, zda umíme uřídit svou přílišnou emotivnost, zda dokážeme držet na uzdě svou kritiku toho druhého, zda se už přestáváme konečně držet nějaké minulosti či chyb z minulosti a díváme se více dopředu, do budoucna.

Zda se chceme či nechceme už hádat, ale být rozumní...?

 

Můžeme mít sami nějaké představy o tom, jak by ten náš vztah měl a neměl vypadat, ale hádkami se vše jen zhoršuje, hádky nic neřeší.

Využijte svého daru komunikace právě dnes a snažte se na všem domluvit, bez emocí a rozumně.

Celková vibrace tohoto dne je jakoby náhledem do budoucnosti, příslibem dní lepších...

 

Kartou tohoto dne je tarotová karta SÍLA, karta, která ukazuje odvahu a jemnost síly, se kterou lze jednat tak, abychom nikoho nepoškodili a přesto si prosadili to své...

Karta nese dostatečnou energii a vitalitu, aby nás ochránila a abychom vše zvládli.

 

A co na to naši andělé strážní?

Archanděl Haniel sděluje, abychom intuitivně sledovali všechny informace, které k nám zítra budou přicházet, budou totiž vypovídat o našem životním obdobím, kdy si nejsme jisti, kdy se nemůžeme rozhodnout, a kdy zbytečně podléháme našemu strachu či obavám.

Archanděl Haniel vám zítra do všeho přinese Světlo pravdy a hluboké poznání...

 

Krásný pátek přeje HEILLY