Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.12.2018 - středa

4. 12. 2018

Jaká asi bude středa, která nás zítra čeká?

Středa bude, podle mne, v energiích posunu, úspěchu či alespoň něčeho, co ten úspěch bude připomínat...

Řídit se budeme našimi city, našim instinktem a emoce některých, v našem okolí, nás budou až fackovat.

Měli bychom se vcítit do všeho a do všech, pokud se nechceme dostat do sporů s přecitlivělými jedinci či s lidmi emocionálně vyhrocenými, a snažit se jim aspoň trochu porozumět či alespoň vyslechnout jejich pláč a nářky nad něčím, co vlastně změnit nemohou a strávit už vůbec.

Mezisoučtem data na zítřek je číslo 19, a to jsou energie obnovující soulad či dosažení vítězství i za cenu nějakých zkoušek a za pomoci druhých či jejich rad a ponaučení.

Druhý mezisoučet 10 zase ukazuje na jakousi naši vnitřní rozkolísanost nebo náladovost, během dne, přes kterou se musíme dostat k tomu výše zmíněnému úspěchu či vítezství a jakoby dokázat sami sobě, že vše zvládneme.

 

Den se jeví jako tak trochu houpavý, pohyblivý, jako bychom se točili na kole osudu, jako bychom neměli mít nic zadarmo, ale na konci tohoto kolotoče budou možná růže bez trní.

 

Andělská tarotová karta, kterou jsem na zítra vytáhla říká, že práce nás musí bavit a naplňovat, ale někdy je jí hodně a stává se pak nepříjemnou a nudnou.

Občas se mohou objevit u nás nemoci z přepracování, proto tato karta dne varuje, abychom se zamysleli nad svým denním režimem a zmírnili trochu svou aktivitu, nehonili se příliš a třeba i rozdělili úkoly na druhé...

Na zítra se mi ještě přihlásil Archanděl Michael, ten posílí vaši schopnost řešit úkoly a problémy, a proto ho požádejte, ať svým mečem přetne emoční vazby, které vás poutají k některým nepřejícím lidem, nebo bezvýchodným situacím, nebo také ke vzpomínkám z minulosti.

Získáte znovu sílu a ochranu...vaše Heilly