Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.1.-13.1.2019 - pondělí až neděle

6. 1. 2019

Jaký bude další týden v lednu 2019?

První polovina týdne se ponese v energiích pomoci těm druhým a našeho spravedlivého  konání.

Bude potřeba se dívat na vše ze dvou stran, ne jenom z jednoho úhlu pohledu, protože bychom se zbytečně dostávali do sporů s druhými a necítili bychom se dobře.

Střed týdne hovoří o tom, že bychom si měli nechat možná v něčem poradit a nepouštět se vždy naplno a hned do něčeho, měli bychom být nyní opatrní a nechat se poučit jinými, než se sami do něčeho pustíme.

Přijdou-li k nám, tento týden, očekávané či neočekávané anebo dokonce rychlé, změny, je to jenom proto, abychom nad sebou zase začali trochu více přemýšlet a o změnách už také začali vážně uvažovat a realizovat.

Pokud se nám podaří projít půlkou týdne bez úhony a pokud v tomto týdnu i pochopíme, co pochopit máme, uděláme třeba i patřičná opatření anebo jen ony zmiňované a potřebné změny, konec týdne bude už pro nás lehčí či mnohde harmoničtější.

 Vždycky máme možnost volby, ve všem, a vždy máme možnost vybrat si ze dvou osudových cest, jen je třeba si vše dopředu ujasnit a potom se odvážně do všeho pustit.

Osud nám přeje, vždy tomu tak je, osud nám pomáhá a vede nás, ale  kus práce zůstane i na nás samotných, a to je dobře...

 

Hezký další týden vám přeje HEILLY