Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.12.2018 -pátek

6. 12. 2018

Jaký bude pro nás poslední pracovní den?

Celkově kreativní, nápaditý, podnětný i radostný, také nabitý energií, ale blokovat ho mohou někteří lidé svým nedostatkem empatie či soucitu, kterým schází prosté porozumění s druhými lidmi, a kteří se budou pokoušet, ten náš den, trochu znevýhodnit, znesnadnit.

Někteří mohou bouchat do stolu a snažit se tak na sebe upozornit, tak takovým se zítra vyhněte raději velkým obloukem, jinak vám zbytečně pokazí náladu na celý den.

Naše inteligence a myšlení nám bude, zítra,  nápomocná ve všech záležitostech, jen si hlídejme trochu víc své finance anebo zdraví.

Pokud překonáme ranní překážky, které se mnohde mohou ukázat, přeneseme se nad všechny ty škarohlídy, které budeme potkávat, pak už zdoláme všechno, a nic nám nezabrání dostat se tam, kam chceme či kam míříme...

Zítra můžeme také nabrat cenné zkušenosti, a to hlavně v oblasti našich vztahů, dostat se ze všednosti či nudy, a jak se říká, odpoutat se od něčeho, možná i uzavřít opět něco z minulosti.

 

A co nám ještě radí naši andělští strážci?

Andělé vzkazují, abychom se podívali na vše i z jiného úhlu pohledu, abychom se na chvíli zastavili a třeba i přehodnotili to, kam jdeme či kam míříme.

Archanděl Gabriel k nám nese jakési probuzení, příležitost k zamyšlení, abychom si počínali jedinečně, byli schopní a originální ve všem, ale abychom byli  trpěliví.

S probuzením pak přichází prozření a inspirace...

vaše Heilly