Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předpověď na týden od 17.-21.12.2018 a víkend 22.12.-23.12.2018

17. 12. 2018

Konec roku se blíží, a tak v tomto krásném období předvánočním se podívejme už jen zkráceně na to, co nás čeká v těch posledních dnech roku...

V době mezi svátky sem umístím i svou roční předpověď.

 

V týdnu od 17.12.-21.12.2018 se toho pro nás odehraje hodně...

Nejprve budeme muset něco opustit, či od něčeho odejít, abychom se dočkali změny.

Možná, že bude dobré i myslet na  spotřebiče doma, neb je možné, že něco selže.

Tak věřím, že ne v manželstvích a partnerstvích tomu bude podobně...

Přichází totiž čas na změnu a něco, co už pozbylo svou platnost či čemu vypršela záruka, na to už čas není...

Něco bude ale také ještě potřebovat  naši trpělivost anebo se jen poučit z chyb?

Někdy stačí třeba jen  překonat své nálady a depresivní stavy, nebo chaos v sobě a nastolit trochu víc pořádku uvnitř své duše, udělat si ve všem nějaký řád, anebo aby nám něco dávalo ještě smysl, měli bychom se nad tím pořádně zamyslet...

Po té, co učiníme nějaké změny, a to jak v sobě, tak kolem sebe, můžeme začít s něčím novým, testovat si to nové, zkoušet, ale i si vše správně načasovat, abychom nelitovali sil, které to možná bude vyžadovat.

V žádném případě ale nesoupeřme s nikým, spíše se snažme být střídmější, anebo mírnější, a to ve všech svých reakcích.

Pokud podlehneme nějakému pokušení, či lsti někoho, vždy máme volbu před sebou, zda podlehneme vášni, závislosti, anebo zapojíme svůj rozum a instinkty...a vystoupíme ze svého či něčího stínu.

Možná, že se nám nějaká situace tento týden může zdát být nepřekonatelnou, nebo beznadějnou, tak si prostě jen řekněme, že jde jen o náš niterní pocit, a snažme se na věci i lidi, dívat trochu víc rentgenově a všímejme si detailů...třeba na nějaké řešení přijdeme.

Koncem týdne k nám přijde něco, co nás trochu posune buď v myšlení či v činech, půjde o náš další vývoj a další, možná tak trochu dobrodružnější, cestu seberealizace.

Držme se své vůle a své ctižádosti, ale naslouchejme i slovům druhého...

Chce to možná trochu odvahy a kapku síly, ale elán do všeho ten se také přidá, týden má tedy hodně variabilních podob, ale zvládneme jej jako všechny předešlé...co vy na to?

 

A jak to bude o víkendu?

Dne 22.12. 2018 bude už sobota, a to ve znamení úplňku v Raku, jedná se o znamení vodní a Luna ve znamení Raka je prostě doma, říká se tomu že Luna je v domicilu, proto úplňkové působení bude silnější než jindy.

Můžeme pociťovat větší spojení s rodinou, silnější pouta, hlavně tam, kde je vše v pořádku...

Naopak tam, kde je nějaký menší či větší nesoulad, tam se mohou dostavovat nejrůznější pocity nelásky a nepochopení se kterými se bude třeba vyrovnat.

Luna v Raku nese hodně velké výkyvy nálad, nevyrovnanost psychiky a veselost může střídat smutek či pláč...

Ale v tomto předvánočním období jsme tak nějak všichni citlivější a vnímavější a hned si vše bereme příliš osobně, proto nepodlehněte splínu a snažte se náladu změnit k lepšímu.

 

Neděle před Štědrým dnem nám dodá elánu a nové naděje, a tak se nalaďte na ty vedle nás, na naše děti, na partnera, na vnoučata, na rodinu a užívejte si setkání, vzpomínejte a buďte spolu šťastní...

Krásný adventní čas vám přeje HEILLY