Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend 1.-2.12.2018 a začíná nám PROSINEC

29. 11. 2018

Jaký že bude tento nový měsíc?

Celková vibrace, názvu měsíce, je vyjádřena složeným číslem 45, které inklinuje k číslu 9...jak symbolické, že?

Devítka totiž patří k číslům, která uzavírají, rekapitulují, snažíme se uklízet, venku i v sobě, dodělávat vše atd., jen abychom měli vše, do konce roku,vždy v pořádku, a to každoročně.

Ano, prosinec také uzavírá, uzavírá nám celý  kalendářní rok, uzavírá události minulé, prožité v minulých měsících, a my sami  v sobě také rekapitulujeme, co se nám povedlo, co ne, co jsme stihli a co ne, co jsme v něm prožili dobrého a co třeba ne, jestli to bylo veselé či smutné, jestli jsme dělali rozhodnutí, za kterými si stále stojíme, a nebo naopak, zda jsem někde nepochybili...

Číslo vibrace 45 nám ukazuje na posun od negativního k pozitivnímu, ukazuje na změny a zlepšování životních situací a dějů, nebo příznivý vliv v oblasti citů, jakousi stabilizaci či stabilitu, ale upozorňuje i na případnou pohyblivost ještě, a to ve všem, takže možnost dalšího růstu a nebo vývoje.

Tento měsíc je hodně spojen s těhotenstvím anebo s příchodem narození dětí...ale může jít i o naše plody práce, nové nápady a novou kreativnost, která se v nás může probouzet.

K prosinci také patří nejkrásnější svátky roku, a sice VÁNOCE, i ty pro nás znamenají hodně, chceme dát všem lásku a harmonii, jako jakési ocenění té jejich.

Ale do vánoc je ještě daleko...

 

Jak to bude teď o víkendu?

Sobota bude patřit harmonii a lásce, udělejte si krásný den, příliš se ale nehoňte za úklidem a pečením cukroví, snažte se být více trpěliví a tolerantní, ať si uchováte harmonii i v sobě. 

Můžete někam vyjet, třeba za zábavou či sportem, a den si užít s přáteli či s dětmi...

 

Neděle už bude ve slavnostním duchu, bude adventní...čeká nás 1.adventní neděle 

Svíčka, kterou si zapálíte má být fialová a nese jméno NADĚJE...v tomto meditačním duchu se ponořte do sebe a rozjímejte. 

 

Hezký nadcházející víkend vám všem přeje HEILLY