Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend 8. a 9. 12.2018

7. 12. 2018

Jaký nás čeká tento víkend?

Co se nám v něm podaří?

Sobota nám přinese chvíle citlivé a krásně laděné, můžeme je strávit v rodinném kruhu či v kruhu nám nejbližších lidiček, a můžeme s nimi prožít mnoho hezkého, jen se nesmíme pozastavovat nad detaily.

Odvahu moc od soboty nečekejme, to si nechejme na neděli, protože nám může scházet už od rána naše vytrvalost i soustředění na věc, a tak bychom se k cílům nijak nedopracovali, anebo by to vše mohlo dopadnout jinak, než jsme očekávali...

 

Neděle bude v jiném duchu, opět svátečním, půjde o 2.adventní neděli a druhá adventní svíčka nese jméno MÍR...

Energie dne budou silné, my vytrvalí a odhodlaní pokořit i Mount Everest, ale stačit bude, když vyvineme nějakou menší osobní snahu a k cíli si krásně a v klidu dojdeme...

Problémy na cestě nedělí mohou nastat hlavně v komunikaci, takže raději naslouchejte svému srdci, buďte mírní a pokornější než kdy jindy a nepleťte se do všeho těm vedle vás,  jinak sklidíte nemilá slova na svou hlavu...a to nechcete, že?

Pokud si budete chtít, doma, něco vylepšit, nebo budete klasicky, svátečně péct a vařit, pak vám ve všem neděle půjde vstříc a jak se říká na ruku.

Mělo by se podařit vše, na co sáhneme, a vše také zvládnout, v klidu a v harmonickém duchu adventu...

A co nám vzkazují naši andělé strážní na tento sváteční víkend?

Andělé vzkazují, že je na čase přestat hloubat na svým osudem a dát se do práce. Přichází k vám období hojnosti a neobyčejného rozkvětu, budou se plnit i vaše sny.

Je možné očekávat radostnou zprávu o očekávání narození dítěte, ale stejně tak se mohou zrodit i velkolepé vaše plány...u těchto záležitostí stojí Archanděl Gabriel.

 

Přeji vám všem krásný předvánoční čas, vaše HEILLY