Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se kalendářní rok 2017 projeví u životních čísel?

Stále mám dotazy na to, jak působí kalendářní rok na nás, zda v souvislosti s naším osobním rokem, nebo zvlášť a proč a nebo jak to vlastně je?

 

Obecně řečeno vždy platí jako první náš osobní rok a s ním spojené úkoly, nicméně nemůžeme nikdy podcenit energie kalendářního roku, i na to musíme myslet.

Energie roku 2017 jsem popisovala v příspěvku koncem roku minulého, proto si jej můžete tady najít, v Menu stránek, a nemusím se k němu tolik vracet.

Ale protože každý máme dnem zrození přiděleno datum narození, a to v součtu dává naše životní číslo, podívám se na to, jak na jednotlivá životní čísla, podle mne, bude kalendářní rok 2017, se svou roční vibrací 10/1,působit...

 

Vzpomenu jen, že si musíte sečíst vaše datum narození, a sice takto:

 

1/ př.     6.1.1959=6+1+1+9+5+9=31 to je mezisoučet a sčítáme dál=3+1=4

životní číslo u tohoto data je životní 4

2/ př.     19.2.1960=1+9+2+1+9+6+0=28=2+8=10=1+0=1

životní číslo u tohoto data je životní 1   atd.

3/ Neredukujte svá životní čísla, pokud narazíte na mezisoučet 11 či 22.

Takže připraveno?

Jak to tedy bude u jednotlivých životních čísel?

 

Životní 1

Tito jedinci mohou zažít hodně výjimečných situací letos,budou mít zvýšenou citlivost a vnímavost, ale i intuici, ke které se stále více budou obracet.

Mohou zaznamenat velký úspěch, ale i krach,nicméně mohou začít s někým na nových projektech spolupracovat, a tudíž ještě více prohloubit své vnímání a úspěch.

Pozor na psychiku, stres vám ubližuje!

 

Životní 2

Tito jedinci by se mohli letos cítit více unavení, situace ani lidi kolem jim nemusí příliš vyhovovat, nejspíš skončí nějakou dlouhodobější spolupráci či vztah, ve kterém se necítí už dobře.

Nicméně později zase najdou nové kamarády a spolupracovníky, se kterými naleznou řeč,což je opět nabije novou energií a nápady.

 

Životní 3

U tohoto životního čísla dojde k nejrůznějším změnám, jak u sebe samotných, tak v jejich okolí, což budou muset akceptovat. Nebude dobré se těm proměnám příliš spouzet, bude lepší s klidem vše přijat a více rozvíjet kreativní přístup ke svému životu, více využívat svůj talent.

Pokud už dojde k nějakým životním ztrátám pak vězte, že je to jen proto, aby jste pochopili, co ještě do vašeho života patří, a co ne a udělali si v životě tlustou čáru za vším, a nastolili stabilitu či jen nějaký řád dali do opředí svého vnímnání.

 

Životní 4

Neklid může vznikat u těchto jedinců, pokud nepochopili energie minulého roku a stále žijí po staru, protože nic nechtěli měnit.

Nyní nastal čas prudších změn,nečekaných rozhodování, hodně pohyblivé energie se chystá do jejich životů, a bude dobré se některým situacích či lidem,jak vyhnout, tak jiné  zase akceptovat.

Rok si vyžádá hodně pevné nervy, tak držím palce!

 

Životní 5

Tady pozor, nenechejte se příliš ovlivnit svým okolím, stůjte si za svým, ale nechejte si také občas, od zkušenějších,poradit.

Snažte se být vyrovnaní, pozitivně naladění, nenervujte se ze všeho, naučte se i více relaxovat.

Cestujte a naplňujte své představy o harmonickéím prostředí i rodině a vztazích v ní...můžete hodně svým přičiněním dokázat.

 

Životní 6

Tito jedinci budou žít rodinou, dětmi, návštěvami a budou se z toho těšit víc, jako jindy.

Mnohdy budou chtít vše vyzkoušet na své kůži, budou riskovat tam, kde doposud byli opatrní, proto nabádám k opatrnosti, aby jste se neocitli ve víru nemocí či úrazů.

Spíše se věnujte meditacím, dejte si dohromady svou minulost,potkávejte se s pozitivními jedinci a nepropadejte, při problémech, hned depresím.

 

Životní 7

Nejspíš budou tito zrozenci řešit soustu problémů, nicméně tento rok jim je pomůže vyřešit,i když za cenu mnoha změn, které budou muset učinit.

Neberte si nic příliš osobně, chraňte svou psychiku a hledejte odreagování od všedních dnů, ovšem bez alkoholových dýchánků...to by vám spíš uškodilo.

Vše, co se vám může letos v životě odehrát, může znamenat hodně pro váš pozdější vývoj či osud, proto mějte oči otevřené a buďte sami sebou, více také přemýšlejte nad svým životem, jak do něho zapojit více pozitivních změn.

 

Životní 8

Zrozenci budou vystaveni zkoušce, zda dokáží něco vyřešit, a mnohdy radikálně či jednoznačně, protože mnoho situací, ale i lidí, z jejich života bude odcházet, bude proto třeba se obklopit jinými, ale kvalitními jedinci, s moudrým náhledem na věc, kteří umí poradit a pomoci i v nouzi.

Zřejmě mnoho záležitostí se podaří elegantně dovést k závěru, proto si chraňte nervy od zbytečných stresů dopředu, a řešte věci tak, jak k vám postupně budou přicházet.

Nic neodkládejte, ale více dumejte nad svými rozhodnutími, nebot mohou být definitivní...

 

Životní 9

Tady bych řekla, než něco uděláte, nechejte si poradit, nic nedělejte bez rozmyslu, mohlo by se toho mnoho pokazit, a vy byste zůstali buď sami na vše, nebo už by nic nešlo opravit.

Můžete se dostávat do svízelných situací, ale východisko se vždy najde, jen za cenu trochy nervů či pochyb o sobě samém.

Držte se, vy na to máte a ve všem dojdete k úspěchům...

 

Životní 11

Nevyrovnanosti vaší psychiky letos pomůže více kreativní činnosti, hodně energie a nových plánů, začnete se opět rozvíjet, běžte do všeho, co vás zajímá, prohlubujte své znalosti a naplníte svůj život.

Na konci roku nebudete litovat žádného svého kroku...

Varujte se jen kritiky druhých, pokud nemají stejný pohled na věc, vracejte se k minulosti a dívejte se na vztahy, které už skončili, proč skončili, zda nebyla chyba i ve vás samotných, a pokuste se navázat na to pozitivní, čeho jste v minulosti dosáhli.

 

Životní 22

Tito zrozenci dosáhnou na mnohé cíle, i na ty, na které si v minulosti netroufli, protože letos nad nimi budou více přemýšlet a dokonce se spojí s někým, kdo jim k úspěchům dopomůže...

Mohou, v souvislosti s tím, hodně cestovat, ale bude je to těšit a bavit, budou si to prostě užívat...

Nicméně mohou se cítit vyčerpěně ze všeho, proto hodně realxovat je důležité, choďte na masáže a stravujte se více zdravě než v minulosti.