Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mé příhody pohledem numerologie

Určitě se vám v životě už několikrát stalo, že jste žasli, jak ty energie Vesmíru fungují, je to tak?

Já od svého dětství žasla několikrát...a o tom budu tady psát.

Jako malá holčička jsem mívala, i přes den, zvláštní a barevné, sny, dneska bych řekla vize, ale dříve, hlavně jako dítě, jsem to prezentovala jako sen.

Třeba jsem si hrála s panenkami, a něco jsem si s nimi povídala, a najednou se mi před očima začal odvíjet nějaký příběh, do kterého jsem se úplně ponořila a nechala se unášet...

Je fakt, že dospělí, poté co jsem jim vše odvykládala,se na mne dívali tak trochu rozpačitě, a většinou to komentovali slovy:"Ty můj fantazírku..."

Ale já celou svou dětskou dušičkou cítila, že to bylo pravda, že jsem to viděla, že se to stalo.

Takových snů bylo hodně...

Jeden strašný, denní, sen,který jsem si dlouho pamatovala byl ten, že se mi zdálo, že jsem už dospělá a žiju někde za války, a že mám dvě děti, se kterými se utíkám někam schovat. Všude kolem padaly bomby a bylo přitom jinak zvláštní ticho, já měla o své děti obrovský strach...až jsem se chvěla.

Dlouho, dlouho jsem se nemohla tohoto pocitu ze snu zbavit, a když jsem to vyprávěla své babičce, která mne vychovávala, tak jsem dostala jen laskavě laděnou odpověď, že to bude jenom tím, jak ona mi kdysi o válce vyprávěla své zážitky...a silně mě objala.

Ale ani tohle moje dušička tehdy nepřijala, trvala jsem na svém, že jsem to viděla a že se bojím, až vyrostu, co se stane.

Stále jsem se ujišťovala, jestli bude válka...psal se rok 1966.

Já měla 6 let...a bydleli jsme jen kousek od kasáren.

Za dva roky mě v noci vzbudil hřmot tanků, strašně duněly, bylo jich moc a stále se přibližovaly...psal se rok 1968, znovu jsem se začala bát.

Zajímavé, že?

A víte, kdy se mi tohle vše ze snu znovu objevilo?

V době, kdy jsem už měla své dvě dcery,když začala válka v Perském zálivu, v letech 1990-1991, přesněji válka začala 2.8.1990 až 28.2.1991.

Válku dávali na CNN v přímém přenosu...hrůza!

A já seděla u televize jak opařená, držela jsem své holčičky a tekly mi slzy...znovu jsem viděla před sebou ten sen.

 

Ptáte se proč tohle všechno píši?

Mnohokrát se mě lidé a hlavně klienti ptali,jak se na nejrůznější politické záležitosti dívám a já odpovídala, že se politikou nikdy nezabývám a zabývat nebudu, a to je pravda.

Ale v mém životě je spousta zážitků a příhod, ke kterým se vracím až teď, v době, kdy se věnuji už deset let numerologii, a začínám si osvětlovat vše, co jsem kdy prožila ve svém životě právě prostřednictvím energie čísel...

 

Svůj první sen jsem tedy měla ve svých 6 letech, tento věk jsem dosáhla 19.2.1966.

Rok 1966 byl v celkové roční vibraci 4 s mezisoučtem 22, což jsou energie, které nás vedou, za pomoci silné intuice, ke konkrétním záležitostem.

Kalendářní rok pod vlivem Velké karmy...děly se osudové věci.

Zapomněla jsem říct, že já se narodila 19.2.1960 a tudíž jsem dostala do vínku nejenom dávku citu a intuice, ale i ohromnou dávku duchovna, zakódovanou v roce narození, ale i v 9 ve dni narození.Rok, kdy jsem narodila byl pod vlivem duchovního čísla 7 s mezisoučtem 16, kde mezisoučet ukazuje cestu k duši a paranormálním schopnostem.

Ale dívejme se už dál...

Můj osobní rok, v roce 1966, byl pod vlivem duchovního čísla 7s mezisoučtem 34,který hovoří o představách,prožitcích,tvořivosti. Osobní rok Malé karmy...

Ti, kdo o numerologii už něco vědí ví,že se mi mohlo dít hodně podobných vizí, ze kterých jsem se, jako dítě, mohla učit,ale i bát, že se do popředí v mém životě, tehdy dostávalo duchovno jako takové, že jsem se učila vnímat jinak. Mnoho překážek mě čekalo ještě překonat...

S nástupem do školy mě zjistili i mou vrozenou vadu kostí.

Opět kdo ví, z numerologie, právě v 7-kovém roce se může projevit něco nečekaného, prudkého, vrozeného či chronického...

V mých 6 letech to vše, o čem jsem psala, bylo moje první duchovní spojení s Vesmírem a moje první vnímání energií.

Když se dívám i do mé mapy života, vytvořené v podobě devítiletých trojúhelníků, cyklů,pak vidím, že jsem právě v dětství byla pod vlivem energií mého měsíce narození, a sice čísla 2.

Toto číslo je spojené s intuicí a cítěním, měla jsem se učit vnímat jemnohmotný svět, vnímat lidi a vůbec vztahy kolem, a to až do mých 35 let...a karmalog by řekl, že jsem se nacházela pod vlivem nejtěžší karmy.

 

Vše, co se odehrálo v mém životě, a o čem budu tady postuponě psát, se opravdu odehrálo do mých 35 let, tedy to zásadní, co mi ovlivnilo pozdější život.

Ale já se k tomu budu tady dostávat postupně, přes mé příhody a děje minulé...

Další takový zlomový okamžik u mne přišel, v mých 12 letech, s náhlým a nečekaně prudkým, onemocněním mé mámy...ale o tom až příště.

Psal se tehdy rok 1972 a já se nacházela ve svém osobním roce 4 s mezisoučtem 31, tedy v dalším, pro mne, osudovém, osobním roce.

Vlastně jako spousta dalších událostí...

Vaše Heilly