Jdi na obsah Jdi na menu
 


O čem bude nový rok 2017?

ja-prani.jpegROK 2017 ve znamení nových začátků

 

Každý rok se, na jeho konci, už těšíme na rok nový, každý rok se nám totiž, na tom konci, zdá už nějaký těžký, už aby byl za námi, přeje si mnoho z nás.

 Ptáme se, co nám přinese ten nový, co nás v něm čeká, jaký bude?

Z mého pohledu má každý kalendářní rok, pro nás všechny, velký význam, stejně jako náš osobní rok, i když ne tak velký, působí na nás spíše obecně, jakoby z povzdálí, nicméně musíme s jeho vibracemi také počítat.

Končíme rok 2016, bilancujeme, jaký byl, co nám přinesl pozitivního a co smutného, a že v mnoha rodinách, toho druhého bylo víc, mi stále potvrzujete…bohužel.

Některé dušičky prostě letos už měli odejít do Světla,a jiné se jen měli, v některé rovině života, něčím poučit, mnoha lidem do života vstoupila nemoc či jiné zastavení, aby si uvědomili, jak žijí a změnili to.

Anebo aby mohli nastoupit do nového roku, který teď právě čekáme, do roku 2017, zdravější, odolnější, silnější, lepší, či jen změnění, a mohli očekávat další, devítiletý cyklus svého osudu, v radosti, porozumění a lásce.

A jaké karty zobrazují ten nadcházející rok podle mě?

Jsou to tarotové karty Poslední soud, Hvězda, Kolo štěstí a Mág…

Než ale každý z nás, dosáhne na jakési mistrovství své osobnosti, něčeho bychom se měli, v tomto tisíciletí, už konečně zbavit, měli bychom odhodit mnohá uměle vytvořená omezení a nenechat se zastavovat ve vytváření něčeho staronového, ale originálního.

Poté můžeme čekat někde úlevu, někde třeba pozitivně zasáhne i sám osud a přinese nám osvobození či odnese nějaké naše břímě, které nás tížilo. V nějaké podobě…

Tehdy vyjde hvězda, která bude signalizovat naši lepší budoucnost, naději na lepší osud…

 Budou k nám přicházet změny, věřím, že vesměs pozitivní, ale nemusí to tak na začátku vypadat, protože pokud se na nás, těch změn, bude valit naráz víc, budeme hodně přemýšlet o smyslu toho všeho, než pochopíme.

Ale smysl to má, protože jenom díky těmto změnám, které se nám postupně do života dostanou, které bychom měli vítat, můžeme se na svět začít dívat pozitivněji než doposud, a můžeme i sami, z těch změn, hodně pro sebe vytěžit či získat, třeba naše lepší postavení, takové jaké si zasloužíme, mnozí se mohou stát i mistry ve svém oboru.

Ale vraťme se k dalším energiím nového roku 2017…

Celková vibrace nám dává číslo 10, ve kterém je zapsána cesta Mága (1) a božské dary v nás, které za číslem 1 symbolizuje 0.

To znamená, že naše cesta k mistrovství je obohacena našimi dary, které v sobě každý máme, které jsme získali naším narozením, ale je už na čase je začít využívat, a to jak ve svůj prospěch, tak v prospěch všech, zvláště ale našich nejbližších.

 U mnohých se ale tyto božské dary začnou teprve či postupně projevovat, a nemusí nám být 50, ani 20, ale mohou se už tak začít projevovat i malé děti…

Někomu se zesílí intuitivní vnímání, jinému citlivost, další může vnímat něco, čemu doposud nepřikládal žádný význam, ale může to pro jeho další, duchovní, vývoj znamenat hodně.

Je potřeba ale myslet i na to, že číslo 10 je energie vrtkavá a měňavá, a že hovoří o našem nitru, naší citlivosti a náladách.

Desítka dává také hloubku našemu charakteru, dává sílu naší osobnosti, ale někdy dělá problémy tím, že si špatně můžeme rozumět se svým okolím, skrýváme před okolím své pocity a nedokážeme v sobě rozvinout svůj potenciál.

Alespoň z počátku roku můžeme mít naši psychiku tak trochu rozháranou, můžeme jaksi „nebýt ve své kůži“…ale žádný strach!

Obrňme se dobrou náladou už teď, pracujme na své psychice, učme se pozitivně myslet, nechejme všechny problémy, alespoň do 1. 1., chvíli stranou, a srovnávejme si vše v hlavě, než se do něčeho pustíme, to bude v roce 2017 opravdu nutnost, ne přepych.

Neuzavírejme se před druhými, nevyčleňujme se ze společnosti, nepoukazujme na své nedostatky, o všechny své pocity se dělme s druhými, otevřeme se jim více, a snažme se pochopit i jejich pocity a pohnutky.

V novém roce 2017 se budeme už muset zase více opírat o svou intuici, budeme muset už mít srovnané všechny naše vztahy, abychom mohli jít dál, měli bychom už umět naslouchat druhým, jejich radám, chápat je, ruku na srdce: „Umíme to?“

Snažili jsme se v roce 2016 si udělat revizi všeho?

Vyřešili jsme vše, co jsme už dlouho potřebovali, co nás tížilo?

Jestli ano, čekají nás lehčí začátky nového roku, pokud ne, ještě chvíli potrvá, než se to vše u nás uklidní a srovná, ale hlavně opět to budeme řešit v naší hlavě…nicméně chce se po nás už akce, ne nečinnost.

Poslední dvojčíslí nového roku 2017, číslo 17, inklinuje k číslu 8, a je o naší úspěšné osudové cestě, o naší vnitřní síle, o naší rovnováze, ke které máme, do konce roku, dojít…někdo dřív, někdo později, samozřejmě, že zase bude záležet na nás samotných.

K tomuto cíli půjdeme cestou 1 a 7, cestou rozumu i duše, budeme hledat cestu k naší duši, budeme více nad vším rozjímat a ujasňovat si, budeme více vést sami se sebou rozhovory a naslouchat Vyššímu Já, vždyť přece chceme pro sebe jen to nejlepší…nebo ne?

Ale je třeba správně zpracovat právě číslo 10, naši psychickou odolnost, naše nálady a přecitlivělost, to by nám, zbytečně, dělalo problém a zastavovalo nás před cílovou páskou…a to nechceme.

Naučme se nejprve rozumět sami sobě, svému Já, až potom pochopíme, že některé reakce zvenčí, které se nás dotýkají, či se nám jakkoli nelíbí, jsou jen odrazem našeho chování, našich činů.

Berme druhé odteď jako zrcadlo, z jehož odrazu uvidíme naše chyby a pracujme na nich.

Sami můžeme být scénáristy i režiséry našeho života, naše okolí bude pak nádhernou scénou plnou barev a žádných černých chmur.

Naučíme-li se odpouštět, někdy i ustoupit, pak se tak neprojeví naše slabosti, ale naopak naše moudrost, moudrost našeho vnitřního Já.

Zabývejme se proto, v novém roce symbolizovaném číslem 1, číslem nových začátků, cestou originality našeho Já.

 Směřujme naše úsilí ke společnému blahu v našich rodinách a věřme, že náš život bude, letos, úspěšný a radostný, že všemu, co se bude dít kolem nás, budeme zase o kousek lépe rozumět a dokážeme problémy, které nesou běžné dny roku, brát jako výzvu pro zlepšení našeho nitra, naší duše, a nebudeme se příliš dlouho zabývat trápením, začneme vše bez odkladu, rychle a definitivně řešit.

Přišel ten správný čas…začněme!

Číslo 1 je spojené i se Sluncem, a my můžeme zářit jako ono… to vám všem přeji z celého srdce!

Nechť tento Nový rok, a všechny dny další, jsou pro vás obzorem ozářeným krásným Sluncem, s andělskou pomocí a láskou, a vy sami ať zažíváte jen ty nejlepší chvíle svého života…

 

Vaše Heilly