Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZAČÍNÁ NÁM NOVÝ KALENDÁŘNÍ ROK 2019, jaký bude?

Trochu to rozebereme...

Rok, kde stojí vedle sebe opět číslo 20, symbolizované tarotovou kartou Poslední soud, které tu bude ještě dlouho, a s ním k nám přicházející osvobozování našich duší od nějakých minulých událostí, o obnovu sil, o znovuzrození všeho, ale také čas k přezkoumání a hodnocení.

 Vedle stojí číslo 19, které je principem vítězství, štěstí a uvědomění si, symbolizované tarotovou kartou Slunce.

Rok 2019 je o naší sebereflexi, o schopnosti se prosadit a udržet se na výslunní.

Číslo 19 v daném roce je optimisticky laděné, prosvětlené, neb dost už bylo tmy či temnoty, v minulém roce s energií čísla 18, nyní nás už čekají, a to na mnoha úrovních našeho života, lepší časy i více Světla na naší cestě...

Číslo 19 je složeno z 1 a 9, rozum a vůle, a tato čísla mají k sobě jakoby dost dlouhou cestu, nebo jako by přes pomyslnou hráz či propast k sobě míří.

Číslo 1 je totiž začátek a číslo 9 už zase konec, cesta k sobě vede přes čísla 2 až 8, a je obdobím jakéhosi překonání osobní samoty a nalezení nových vztahů, se kterými se učíme jak komunikovat, tak  spolupracovat, a se kterými nalézáme potřebnou stabilitu ve svém životě, nalézáme jistoty pro sebe, učíme se společenskému životu, hledáme si rádce a učitele, učíme se rodinné harmonii a lásce, překonáváme mnoho osudových překážek, procházíme mnoha nutnými změnami, abychom se stali pevnými, odvážnými a silnými, na cestě za hledáním pravdy a moudrostí.

Anebo ještě jinak...

Číslo 1 nás nutí přemýšlet více nezávisle, svobodně a samostatně, jednička je orientována sama na sebe, někdy egoistická až arogantní anebo sobecká.

Vedle této jedničky stojí 9, šlechetná, moudrá, pravdu milující, idealistická a čistá duchovní energie...

V čísle 19 pak dochází k jakési destrukci těchto dvou energií a může to v nás proto na čas vyvolávat nevyrovnanost, chaotičnost, roztržitost...

Například lidé s 19 v datu narození ví, že si mnohdy nerozumí ani oni sami, mají hodně vnitřního rozporu v sobě, musí hodně nad vším přemýšlet, hodně v sobě emocionálně vyrůst, a mnohdy si raději nechat poradit, ale jak to budeme mít my všichni?

I my, v roce 2019, budeme pociťovat podobný rozpor v sobě, mnohdy budeme stát před nějakým rozhodnutím a možná se budeme muset někde, s někým, o všem poradit, abychom se mohli posunout.

 

Kalendářní rok s 19 je rozhodně pozitivním znamením pro nás všechny, nebudeme mít sice nic zadarmo anebo hned, a je třeba se více držet pravdy, ve všem hledat a nalézat smysl, a také se držet duchovní cesty v nás.

Pokud se budeme dívat na vše jen z jednoho úhlu pohledu, z toho svého, pak můžeme být pro jiné sebestřední anebo něčím nečitelní až tajemní, což nám moc užitku nepřinese.

Devatenáctka jakoby obnovuje řád, symbolizuje Slunce a optimismus, spojuje ideály a sny, přináší úspěch a štěstí.

V tomto roce můžeme také uzavřít přínosná přátelství a spolupráci, můžeme se dočkat zlepšení zdravotního stavu, materiální statky si můžeme rozmnožit a mohou k nám také přicházet tvůrčí inspirace, motivace, nápady, máme se na co těšit.

Mohou ale také ve všem přijít zkoušky, a to zkoušky naší pevnosti a stálosti, se kterou budeme o něco usilovat a nese to i fakt, že když nebudeme si sami sebou jisti, když nás něco rozhodí, bude nutné najít si učitele, někoho moudrého, kdo nám vše vysvětlí.

Komu ovšem vyroste ego, ten to může mít letos těžší...

 

Andělské karty mají pod číslem 19  kartu Slunce, která ukazuje sepjetí s archandělem URIELEM, ten je označován jako „Boží světlo“.

Pomůže nám prozřít, otevřít oči ve všem, pomůže nám s citovým ublížením a zhojí naše citová zranění.

Nastává pro nás období hojnosti a dobrých nápadů, radosti a úspěchu, ale i období dobrých řešení v mnoha svízelných situacích.

Dostáváme se na cestu osvícení...

Kalendářní rok s 19 bude tedy úspěšný, ale trochu ze začátku změnový a více pohyblivý, trochu rozkolísaný, možná že budeme podléhat mnohým nutným změnám, i když pozitivním, které ale na začátku pozitivně vypadat nemusí.

Je třeba se obklopit lidmi, kteří budou podobně pozitivně naladěni, nebo to budou rození optimisti, a těm druhým se obloukem vyhnout, protože všichni budeme mít, v prvních měsících roku, plné ruce práce sami se sebou.

Co se týká zdraví může dojít k vylepšení, ale opět postupnému, nic nepůjde hned, vše si jakoby budeme muset vybojovat.

Snažme se udržet si hlavně od začátku pozitivní pohled na svět, nedívejme se na svět, a ani na nikoho ve svém okolí, přes prsty či jakkoli kriticky a nehodnoťme nikoho dopředu.

 

Celková roční vibrace kalendářního roku 2019 je spojená s číslem 12, a to ukazuje na naše duchovní probuzení, na to, abychom vyšli ze slepé či tmavé uličky ven, na světlo, přehodnotili naše plány a cíle, a naše cesty nebo postupy.

Měli bychom se zvednout a podívat se více do Slunce, zvednout hlavu výš a osmělit se, měli bychom opustit roli oběti v nás, a postavit se čelem všem problémům, ale i celému životu, a ukázat všem, co v nás je.

Začněte více naslouchat svému vnitřnímu vedení...

Přestat se bát uplatnit, přestat stát někde vzadu v koutku a jen čekat na svou příležitost, ta je teď už tady, tak po ní sáhněte!

Buďte sami sebou, ale nebuďte sobečtí...

Někteří možná až přes soucit a pokoru, přes mnoho chyb naplní letos své poslání.

Snažte se proto více intuitivně řešit své problémy, ale nebojte se náhlých změn nebo neobvyklých řešení...

Pokud se na vaší cestě objeví i noví kamarádi, noví spolupracovníci, nové spřízněné duše, vězte, že vše je jak má být, a vy se nejspíš máte zase od nich něco naučit anebo jen společně něčeho dosáhnout.

Nebo že by se nějak už konečně uzavřela vaše minulost?

Mohou se objevovat lidé z vaší nedávné doby, můžete ale také objevit nějakého ztraceného předka, nebo nějakou, dosud vám neznámou, rodinu, vše dává, v tomto roce, smysl a nový rozměr...

 

 

 

Věřím, že nám tento začínající nový rok 2019 přinese více dobrého, ale jak už to bývá, vždy i my sami se musíme přičinit, z něčeho třeba i slevit, v něčem se omezit, ale nesmíme se nikdy vzdávat a přestat se snažit  o zlepšení...

Držím palce a jsem stále s vámi, připravena kdykoli vám pomoci, vaše Heilly